zakochani na trawie

Sesja narzeczeńska nad morzem i w parku

Sesja narzeczeńska. Letni poranek, godzina 7 rano. Teren romantyczny – Orłowo i morze.

Na początku kilka ujęć przy wschodzącym słońcu, na plaży by potem przejść do Parku na Kolibkach.

Letnie słońce jest oślepiające, dlatego skryliśmy się wśród drzew, które stanowiły naturalny dyfuzor. Na łące można było się położyć i z błogością relaksować.

Zdjęcia czarno białe i w kolorze można obejrzeć poniżej w galerii.

Pogoda dopisała! Sesja zajęła nam 2 godziny, pierwszą godzinę spędziliśmy na plaży a kolejną w parku.

Sesje narzeczeńskie są od niedawna dodatkiem do sesji ślubnej i weselnej. Tworzą komplet wspomnień z ważnych chwil pełnych miłości i szczęścia.

To wspaniała pamiątka nie tylko dla narzeczonych, także może być to prezent dla rodziców czy najbliższych w formie zdjęć do albumu.

Sesja narzeczeńska to wspaniała pamiątka, Dobrze jest się do niej wcześniej przygotować.

Zanim spotkamy się na sesji ustalcie między sobą wspólną garderobę. Ubiór może się uzupełniać lub być np. w jednakowych kolorach.

Jak widać na zdjęciach para zdecydowała się na podobny ubiór, białe t-hirty i jeansy. Strój powinien być na tyle wygodny by czuć się w nim komfortowo i swobodnie.

Może macie też wspólną pasję, którą też możemy wykorzystać podczas aranżacji. Może kochacie motory, sesja wtedy może się odbyć w jego towarzystwie. A może wspólnie lubicie gotować? Wtedy sesja może się odbyć w kuchni a dodatkiem mogą być fartuszki kuchenne 😉

Sesja najlepiej żeby odbyła się z miejscu spokojnym i bez udziału innych ludzi. Atmofera takiej sesji jest wyjątkowa, intymna i romantyczna, żaden hałas nie powinien wpłynąć na Wasze nastroje.

Jeśli chcesz uwiecznić te decydujące momenty w życiu zapraszam do kontaktu.

About Post Author

Dodaj komentarz