Poznaj mnie

Zdjęcia to uchwycone chwile, które zostają z nami na zawsze

JO:Sun / Joanna Aneta Niedzielska

Fotograficzka | Trenerka

Pomagam w budowaniu marki osobistej poprzez dostarczanie zdjęć zrealizowanych na sesjach wizerunkowych. Firmom dostarczam zdjęcia produktowe, które są widoczne w sklepach internetowych, w social mediach i w katalogach produktowych.

Prowadzę zajęcia teoretyczne z fotografii oraz warsztaty w studio fotograficznym na uczelni wyższej. Szkolenia prowadzę także indywidualnie w trybie stacjonarnym, online i w terenie.

Jestem też trenerem programów graficznych, takich jak Adobe Photoshop, Adobe Illustrator i Adobe Lightroom. W moich zajęciach uczestniczyło do tej pory kilkaset osób.

Specjalizuję się

w fotografii kulinarnej oraz wizerunkowej

Prowadzę

warsztaty stacjonarne i online

Uczę

obsługi programów do obróbki zdjęć

kobieta czytająca książkę o historii fotografii
warsztat z fotografii mody
kobieta z aparatem fotograficznym

Co mogę dla Ciebie zrobić?


Sesja wizerunkowa
talerz z przystawkami w restauracji

Sesja kulinarna
fotografia produktowa perfumy

Sesja produktowa
aparat fotograficzny

Warsztaty stacjonarne
ręce ze smartfonem nad mufinkami

Nauka fotografii smartfonem

Warsztaty w terenie

Referencje

Dariusz

Psycholog organizacji

Bardzo chętnie i z dużym entuzjazmem dziele się swoim doświadczeniem współpracy z Sun Photography. Spotkałem się z niezwykłym zaangażowaniem, profesjonalnym podejściem niemal na każdym etapie tworzenia zdjęć. Wybranie miejsca, czasu, ustawienia obiektów oraz praca nad materiałem z sesji .
Bardzo polecam, bowiem współpraca z Joanną to niezwykłe połączenie pasji i kompetencji .

Edyta

DYrektor srzedaży i Marketingu

Miałam wielką przyjemność pracować z Asią przy sesji, mojej osobistej. Pasja Asi i profesjonalizm zaowocował od pierwszych chwil. Miałam potrzebę i marzenie, aby zrobić zdjęcia do prezentacji zawodowej, w formule nietuzinkowej, w naturze. Asia od razu podchwyciła pomysł i stworzyła super atmosferę. Sesja wyszła wspaniale, dzięki Asi umiejętnościom oraz indywidualnemu podejściu mam świetne zdjęcia i jednocześnie cudne wspomnienia. Polecam spotkanie z Asią i jej sprzętem:), a wyłoni się ciekawy obraz, który może tylko mile zaskoczyć.

Beata

Product Manager

Sesje z Asią mijają w przemiłej atmosferze. To zawsze świetna zabawa, pełen luz i przy tym morze kreatywności. Asia czerpie wiele inspiracji do sesji i z przyjemnością przekłada je na rzeczywistość. Dziękuję!

Vouchery podarunkowe