Poznaj mnie

Zdjęcia to uchwycone chwile, które zostają z nami na zawsze

JO:Sun / Joanna Aneta Niedzielska

Fotograficzka | Trenerka

kobieta w opasce pin up girl

Cześć, jestem Joanna i uwielbiam robić fotki. Robię zdjęcia produktowe, ludziom, fotografuję wnętrza i wydarzenia. Lubię łapać piękno, emocje i klimat w kadrze.

Pracuję z różnymi klientami, od osób prywatnych po organizacje pozarządowe. Staram się zawsze dopasować do potrzeb i oczekiwań zleceniodawcy, a jednocześnie zachować swój własny styl i kreatywność.

Poza robieniem zdjęć, zajmuję się też edukacją fotograficzną. Prowadzę szkolenia z obsługi aparatu fotograficznego oraz warsztaty z robienia zdjęć. Uczę podstaw teorii i praktyki fotografii, pokazuję jak poprawnie naświetlać, komponować i retuszować zdjęcia. Chcę dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności fotograficzne lub po prostu dobrze się bawić.

Jeśli szukasz fotografa, który spełni Twoje oczekiwania i zrobi dla Ciebie piękne zdjęcia, zapraszam do kontaktu ze mną. Na mojej stronie znajdziesz moje portfolio i referencje. Chętnie odpowiem na Twoje pytania i doradzę Ci, jak przygotować się do sesji. Nie zwlekaj i umów się ze mną na spotkanie!

Masz pytania?

Napisz do mnie wiadomość.

kobieta czytająca książkę o historii fotografii
warsztat z fotografii mody
kobieta z aparatem fotograficznym

Co mogę dla Ciebie zrobić?


Sesja wizerunkowa
talerz z przystawkami w restauracji

Sesja kulinarna
fotografia produktowa perfumy

Sesja produktowa
aparat fotograficzny

Warsztaty stacjonarne
ręce ze smartfonem nad mufinkami

Nauka fotografii smartfonem

Warsztaty w terenie

Referencje

Dariusz

Psycholog organizacji

Bardzo chętnie i z dużym entuzjazmem dziele się swoim doświadczeniem współpracy z Sun Photography. Spotkałem się z niezwykłym zaangażowaniem, profesjonalnym podejściem niemal na każdym etapie tworzenia zdjęć. Wybranie miejsca, czasu, ustawienia obiektów oraz praca nad materiałem z sesji .
Bardzo polecam, bowiem współpraca z Joanną to niezwykłe połączenie pasji i kompetencji .

Edyta

DYrektor srzedaży i Marketingu

Miałam wielką przyjemność pracować z Asią przy sesji, mojej osobistej. Pasja Asi i profesjonalizm zaowocował od pierwszych chwil. Miałam potrzebę i marzenie, aby zrobić zdjęcia do prezentacji zawodowej, w formule nietuzinkowej, w naturze. Asia od razu podchwyciła pomysł i stworzyła super atmosferę. Sesja wyszła wspaniale, dzięki Asi umiejętnościom oraz indywidualnemu podejściu mam świetne zdjęcia i jednocześnie cudne wspomnienia. Polecam spotkanie z Asią i jej sprzętem:), a wyłoni się ciekawy obraz, który może tylko mile zaskoczyć.

Beata

Product Manager

Sesje z Asią mijają w przemiłej atmosferze. To zawsze świetna zabawa, pełen luz i przy tym morze kreatywności. Asia czerpie wiele inspiracji do sesji i z przyjemnością przekłada je na rzeczywistość. Dziękuję!

Julia

Jestem bardzo zadowolona. Spotkanie przebiegło dokładnie tak, jak sobie wyobrażałam. Joanna jest profesjonalna oraz bardzo miłą osobą)l! Wszystko dobrze przygotowała i szczegółowo wyjaśniła.

Justyna

bardzo profesjonalne podejście i jednocześnie swobodna atmosfera, co dla mnie było bardzo ważne. Również bardzo płynne i elastyczne podejście oraz otwartość Pani Joanny pozwoliło na zrealizowanie w pełni mojej wizji projektu, co nie było łatwym zadaniem

Jakub

Profesjonalne przygotowanie sesji i ogromna wiedza, polecam serdecznie 🙂